סדנאות


 

קורס פיסול ורישום

בהנחיית צביקה לחמן

ימי רביעי בין 13:00-17:00 // החל מה 07.11

כיצד מתנה נקודת התצפית את העבודה בתלת מימד? 

נחדד שאלה זו בניסיון להבין תבניות של צורה. נתייחס למתח בין המופשט (צורה, מבנה, שפה) לקונקרטי, לספציפי ולחד פעמי תוך התנסות בחומרים שונים (גבס, חימר) ומעברים מרישום לתבליט ולפסל.

לדף הסדנא לחצו כאן


קורס רישום וציור

בהנחית צביקה לחמן

ימי רביעי בין 18:00-22:00 // החל מה 07.11

מהי מציאות "טבעית" ומה כוחה של חוקיות פלסטית? מה בין זיכרון ודמיון להתבוננות ישירה? מה בין ייצוגה של המציאות ביצירות העבר לבין התבוננותנו במציאות הנראית?

נחדד שאלות אלה על ידי עבודה ממאסטרים, מטבע דומם וממודל, תוך התנסות בחומרים שונים ( נייר, בד, עץ) ומעבר מרישום בעיפרון ובפחם לציור בצבעי שמן.

לדף הסדנא לחצו כאן


סטודיו אנימציה לילדים

בהנחיית לרה מישורובה

ימי שלישי 16:00-18:00 / החל מה- 6 באוקטובר

בואו לגלות את עולם האנימציה הקסום בו הכל יכול לקרות, כל חפץ או ציור יכולים להתעורר לחיים! נכיר את יסודות האנימציה באמצעות משחקים ותרגילים חווייתיים, נחבר סיפורים, נמציא ונאפיין דמויות, נצייר, נפסל, ונלמד כיצד להפוך את כל זה לסרטים. נתנסה בטכניקות שונות: אנימציה מצוירת, מפוסלת, "cut-out" ו"stop-motion". 

לדף הסדנא לחצו כאן


MBSR – Mindfulness Based Stress Reduction

קורס מיינדפולנס להפחתת מתחים (הפורמט הבינלאומי)

קורס טרנספורמטיבי בן 9 מפגשים בהיקף כולל של 26 שעות בו לומדים על מיינדפולנס באופן מסודר ומעמיק, כולל התנסות בתרגול בכל מפגש. הלימוד מלווה בחומר כתוב ובהנחיות מוקלטות לתרגול בבית.

 לדף הסדנא לחצו כאן


"לראות את הדברים"
סדנת צילום מודע ברוח מיינדפולנס

4 מפגשים של 2.5 שעות. סה״כ 10 שעות (כ-13 שעות אקדמיות)

בצילום מודע ננסה ללמוד להתבונן בדברים תוך כדי מודעות למיסוכים ולשכבות שדרכם אנו רואים ומפרשים את המציאות. על ידי תשומת הלב לחוש הראיה ולדפוסי הראיה ובאמצעות הכלי המופלא של המצלמה, נצא למסע פנימי וחיצוני בעקבותיו של המבט. 

לדף הסדנא לחצו כאן


"רושמים רגע"
קורס רישום במיינדפולנס

קורס בן 6 מפגשים המשלב בין תרגול מיינדפולנס לתרגול רישום מתוך התבוננות. במהלך הקורס נעזר ברישום ככלי להתבונן ברגע ולשהות בו, להיות נוכח בו באמצעות הגוף ובאמצעות קשר יד, עין ונשימה.

בתהליך לימוד הרישום אנו מתבקשים לשחרר את האופן בו אנו חושבים שהדברים נראים ולהסתכל על הדברים כפי שהם. המעבר מהדבר כפי שהוא לנייר דורש מיומנות רישומית בסיסית ונרכשת, אותה נתרגל במהלך הקורס, תוך שיפור יכולת ריכוז והתבוננות, והשתחררות מדפוסים אוטומטים דרכם אנו מתארים את המציאות.

לדף הסדנא לחצו כאן