אלפרד מחפשת מתנדבים/ות!

חושב/ת להתנדב? >> הדף הזה הוא בשבילך


קצת על אלפרד: גלריה אלפרד הוקמה ב-2005 כשרק סיימנו את הלימודים. הרגשנו ששדה האמנות חנוק ואין בו מקום עבורנו. הקמנו גלריה פצפונית על מנת שנוכל להציג אמנות שלנו ושל אחרים.

שתים עשרה שנים מאוחר יותר, גלריה אלפרד מתקיימת באותה מתכונת. גלריה שאינה מסחרית, גלריה ללא מטרות רווח. מטרתנו היא לקדם אמנים ואמנות צעירה, להיות מקום להתנסות בשדה האמנות. לתת במה ותמיכה.

מעבר לגלריה, אלפרד שוכנת מזה שלוש שנים בבניין שלם משל עצמה והפכה למכון שיתופי לאמנות ולתרבות, דבר אשר הוסיף לעבודתנו (בהתנדבות מלאה) תפקידים ועיסוקים רבים מספור – הגלריה והמכון מצריכים התייחסות לפרטים הקטנים ביותר כמו גם לראייה הכוללת, עיסוק בתפעול בשגרה ועד קידום החזון ותכנון העתיד.

אלפרד היא מקום דינאמי, ארועים שונים מתקיימים בו, סדנאות, הרצאות, חללי סטודיו לאמנים ועוד אירועים שונים ומעניינים המגיעים אלינו, לשמחתנו, מאין ספור כיוונים מאז שפתחנו את המקום.

ולכן >> אנחנו צריכים/ות מתנדבים/ות! על מנת לעמוד בכל המטלות הרבות הכרוכות בניהול ותפעול המקום.

 

מה זה אומר להתנדב באלפרד?


לתת

משמרות בגלריה- פעם בחודש בערך, משמרת של ארבע שעות. לפתוח את הגלריה והתערוכה, לקבל את פני הבאים והבאות. לענות לטלפונים. לשחק שולה מוקשים. לעשן בחוץ. להכין קפה. להזמין חברים. לדאוג שהכל מוכן לאותו יום במידה ויש חוגים או סדנאות או הרצאות. לענות על שאלות המבקרים/ות. למכור קטלוגים, להשקות עציצים.   

עזרה בהקמה ופירוק של תערוכות -  פעם בחודש מתחלפת תערוכה באלפרד. הרבה פעמים האמנים/ות זקוקים/ות לעזרה טכנית. לעזור להם. זוהי הזדמנות מעולה לראות אמנים/ות ואוצרים/ות בפעולה, לצבור ניסיון, להכיר א/נשים.

עזרה בארועים שונים – כאמור, מדי פעם מתקיימים באלפרד ארועים- השקות ספרים, כינוסים למיניהם, מכירות בחצר, מסיבות בחצר, ועוד. לארועים אלו אנחנו צריכות עוד ידיים- לסדר, לארגן, לנקות, לתלות... (כן, גם את הדברים האלה אנחנו עושות... ). אח"כ נשארים לאירוע עצמו ואז זה תמיד כיף.

 

לקבל

את תודתנו הכנה, חיוכים וכיפים בכל הזדמנות.

להיות חלק ממקום שיתופי שמקיים אמנות ותרבות, מייצר תוכן, ופתוח לכל יוזמה ופעולה. זה כיף- זה אלפרד.  

כניסה חינם להרצאות וארועים (אם אפשרי- לפעמים זה לא תלוי בנו)

ייעוץ והכוונה- האלפרדים/ות ישמחו לתת שתי פגישות של יעוץ הכולל פידבק על תיק עבודות, יעוץ בכתיבת הצהרת אמן וכן הלאה.  

 

התחייבות

על מנת לשמור על הסדר הטוב (ויש סדר טוב) אנחנו מבקשים התחייבות למינימום של חצי שנה. כאשר בסיס ההתנדבות הוא משמרת חודשית- ועזרה בשאר הדברים על בסיס רצון טוב, זמן ויכולת.

 


מעוניין/ת?

או בטלפון 052-8383314 (טליה)

 

בתודה
חברי/ות אלפרד