סדנאות


 

סטודיו אנימציה לילדים

בהנחיית לרה מישורובה

ימי שלישי 16:00-18:00 / החל מה- 6 באוקטובר

בואו לגלות את עולם האנימציה הקסום בו הכל יכול לקרות, כל חפץ או ציור יכולים להתעורר לחיים! נכיר את יסודות האנימציה באמצעות משחקים ותרגילים חווייתיים, נחבר סיפורים, נמציא ונאפיין דמויות, נצייר, נפסל, ונלמד כיצד להפוך את כל זה לסרטים. נתנסה בטכניקות שונות: אנימציה מצוירת, מפוסלת, "cut-out" ו"stop-motion". 

לדף הסדנא לחצו כאן


ציור ורישום לעומק ולרוחב

בהנחיית גידי סמילנסקי

ימי רביעי, 19:00-22:00

קורס רישום וציור למתחילים ומתקדמים. אנו נעבור בצורה מסודרת ומעמיקה מלימוד טכניקת רישום  ועד לעבודה משוחררת בצבעי שמן. תוכנית הלימודים מבוססת על יצירה מהתבוננות: טבע דומם, נוף, דוגמנים. בבסיס הסדנה מונח הרעיון שללא שליטה גבוהה בעקרונות הציור המעשיים והרעיוניים נתקשה לפתח שפה אישית וחופש הבעה.

לדף הסדנא לחצו כאן


אמנות קשובה

המרכז למיינדפולנס, הפועל בתוך מכון אלפרד, מציע קורסי בסיס וסדנאות המשלבות אמנות עם תרגול מיינדפולנס: ״לראות את הדברים״ – צילום מודע ברוח מיינדפולנס; "רושמים רגע" – סדנת רישום במיינדפולנס; ״שרים מדיטציה״ – מפגשי תרגול קול ומיינדפולנס.

מיינדפולנס הינו תרגול מנטאלי הניצב בחזית המחקר המדעי בשנים האחרונות. קורס MBSR נבדק קלינית בלמעלה מ-4000 מחקרים ונמצא מועיל במגוון רחב של התמודדויות פיסיות ופסיכולוגיות. תרגול מיינדפולנס מביא לרמות גבוהות יותר של בריאות, חוסן נפשי, שלווה ואושר והשילוב עם אמנות הינו חווייתי ועוצמתי.  לרשימת הפעילויות

אמנות קשובה