סדנאות


 

סטודיו אנימציה לילדים

בהנחיית לרה מישורובה

ימי שלישי 16:00-18:00 / החל מה- 6 באוקטובר

בואו לגלות את עולם האנימציה הקסום בו הכל יכול לקרות, כל חפץ או ציור יכולים להתעורר לחיים! נכיר את יסודות האנימציה באמצעות משחקים ותרגילים חווייתיים, נחבר סיפורים, נמציא ונאפיין דמויות, נצייר, נפסל, ונלמד כיצד להפוך את כל זה לסרטים. נתנסה בטכניקות שונות: אנימציה מצוירת, מפוסלת, "cut-out" ו"stop-motion". 

לדף הסדנא לחצו כאן


ציור ורישום לעומק ולרוחב

בהנחיית גידי סמילנסקי

ימי רביעי, 19:00-22:00

קורס רישום וציור למתחילים ומתקדמים. אנו נעבור בצורה מסודרת ומעמיקה מלימוד טכניקת רישום  ועד לעבודה משוחררת בצבעי שמן. תוכנית הלימודים מבוססת על יצירה מהתבוננות: טבע דומם, נוף, דוגמנים. בבסיס הסדנה מונח הרעיון שללא שליטה גבוהה בעקרונות הציור המעשיים והרעיוניים נתקשה לפתח שפה אישית וחופש הבעה.

לדף הסדנא לחצו כאן


מציירים אנשים - קורס ציור ורישום מיזנסצנות תיאטרליות

בהנחיית אסיה לוקין

ימי שלישי, 19:00-22:00, ימי ו' 9:30-12:30 / החל מה- 1 בנובמבר

הקורס מתמקד בציור נרטיבי מתוך התבוננות באנשים, תלבושות ותפאורה. נצייר סצנות מחיי היומיום, מן התיאטרון ומן הספרות, וכן מתוך סרטים שיוקרנו במפגשים. נלמד איך מספרים סיפור בעזרת קומפוזיציה וכיצד בונים ציור המאפשר ביטוי מגוון רחב של תחושות ורגשות באמצעות קו וצבע. במהלך השנה נפתח מיומנויות ציור בסיסיות, ונכיר טכניקות עבודה שונות וחומרים מגוונים.

לדף הסדנא לחצו כאן


יסודות הצילום - קורס צילום למתחילים

בהנחיית גלעד בן שץ ועמרי אילת

ימי שני, 18:30-21:30 / החל מה 5.6.17

הקורס מיועד לצלמים חובבים, המעוניינים לרכוש ידע והבנה בתפעול המצלמה וגם לצלמים מקצועיים המעוניינים לשפר את מיומנות הצילום שלהם. את הקורס ינחו עמרי אילת וגלעד בן שץ, שהקימו את בית הספר לצילום מסגרת - בית לצילום, השוכן בלב עמק יזרעאל במושב כפר יהושע. בית הספר פותח סניף חדש בת"א בשיתוף עם גלריה אלפרד. בואו ללמוד אתנו כיצד ניתן להתבונן על המציאות, מחוץ למסגרת ולגלות את הקסם שבצילום.

לדף הסדנא לחצו כאן